Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Na dziś dwie informacje. Po pierwsze Kwasowy Turniej odbędzie się w tę niedzielę (19 maja) o godzinie 19.00. Więcej informacji dostępnych jest w temacie.

Lista nagród:

 • Nagroda dla mistrza - MM:CoH, 2x Pakiet Powstanie Pustki, 201.600 złota
 • Nagroda dla wicemistrza - 1x Pakiet Powstanie Pustki, 144.000 złota
 • Nagroda dla drugiego wicemistrza - 115.200 złota
 • Nagroda za 4. i 5. miejsce - 69.120 złota oraz 46,080 złota
 • Po drugie dowiadujemy się jak będzie wyglądał nowy bohater Inferno. Na początek posłuchajmy tego co mówi raport szpiegów o Dhamirii, Wiedźmie z Ciemnych Lasów.

  Przez chwilę podejrzewaliśmy, że Dhamiria, wyjątkowo uzdolniona Czarodziejka Żywiołów, współpracowała z bandą Czarodziejów Renegatów starając się przywołać Demony, lecz okazuje się, że podejrzenia te były dalekie od prawdy. Dhamiria to Sukkub.

  Kilku Czarodziejów wygnanych z Siedmiu Miast oskarżonych o bycie Czarnoksiężnikami szukało spokojnego miejsca do prowadzenia swoich magicznych badań i grupa ta została w pewien sposób zwabiona do zawalającej się Posiadłości przez uwodzicielską Dhamirię, która przebudowywała ten duży majątek odziedziczony po swojej prestiżowej rodzinie. Obiecała im udzielić porad i chronić ich przed zewnętrznymi siłami, podczas gdy będą oni studiować siły Chaosu. Jest możliwe, że ujawniła przed nimi swoją prawdziwą tożsamość, aby udowodnić jej niepodważalną wyższość w sztukach Chaosu. Choć wywiązała się ona ze swej części umowy, cena była wysoka. Niektórzy uznali nawet, iż była ona zbyt wysoka i próbowali ucieczki, ale Demon dał im jasno do zrozumienie, że nie mają takiej opcji.

  Nasi szpiedzy donieśli, że wraz mijającymi miesiącami eksperymentów Czarodzieje stawali się coraz bardziej sfrustrowani swoimi wysiłkami, aby zadowolić swoją nową mistrzynię. Dhamiria nigdy nie była zadowolona i systematycznie lekceważyła ich jako niekompetentnych, niezdolnych do opanowania sztuki chaosu, kiedy ona sama przywoływała Demony bez najmniejszego wysiłku. Jeden z Czarodziejów oszalał z frustracji, ponieważ systematycznie, codziennie niszczyła jego dzieła każdego wieczoru, tuż przed kolacją.

  Śledziliśmy Dhamirię aż do jej pokoi i podsłuchaliśmy ją mruczącą do siebie o granicy wytrzymałości umysłu. Wtedy wszystko stało się jasne. Czarodzieje sami byli eksperymentem. Cały ten czas Dhamiria prowadziła jej własne pokręcone badania nad nieszczęsnymi magami spychając ich tym na skraj szaleństwa.

  Początkowo obawialiśmy się sojuszu pomiędzy Dhamirią a zakazaną szkołą wygnanych Przywoływaczy Demonów, ale wygląda to, że istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że jest to prawdą. Ona wykorzystuje ich do jakichś bardziej przerażających celów. Imperium powinno uważać, aby nie skrzyżować ścieżek z tym pięknym Sukkubem... jest ona zdecydowanie zbyt sprytna dla kogokolwiek dobrego.


  Dhamiria ma dostęp do magii Ognia i Ziemi oraz potrafi wyciągać karty prosto z ręki jej przeciwników. Co wy na to?
  Dark Dragon
  Wasze komentarze (12)
  14 maj - 18:28

  BluekPL
  Bohater zapowiada się ciekawie
  A będą jakieś nagrody pocieszenia? ;D
  14 maj - 18:39

  Nazz
  Pierwsze miejsce, NADCHODZĘ!

  Co każda nowa karta tym bardziej nie mogę się doczekać ich T_T

  @up Po małym pakiecie? ; )

  14 maj - 18:41

  trupiciel
  Gratuluje otrzymania pierwszenstwa na publikacje tego newsa!
  14 maj - 19:00

  BluekPL
  @up2

  Z chęcią ;D
  14 maj - 19:05

  Kepptor91pl
  Może w końcu dostaniemy herosa który umożliwi grę pod kontrolę ręki przeciwnika z mocnymi łutami szczęścia inferno + burstem do kontroli stołu. Tak czy siak nie mogę się doczekać.
  14 maj - 19:12
  Vernitrax
  Ciekawe w jaki sposób będą dostępni nowi hero... z pakietów czy nowe achivki?:)
  14 maj - 19:25

  Hayven
  Eeech... może ktoś jednak zrezygnuje i się zwolni miejsce? :3
  14 maj - 19:28

  Hayven
  A czemu kasa została podzielona tak a nie inaczej? :D
  14 maj - 20:04

  Azon
  Zależy jak ta umiejętność będzie wyglądać. Jeśli będzie można przeciwnikowi wyciągnąć dowolną kartę z ręki to będzie to cholernie przydatne przeciw strategiom OTK. Prawdę mówiąc wydaje mi się nieco przegięte bo możliwość praktycznie co turę wyrzucenia przeciwnikowi karty z ręki to coś bardzo potężnego, ale po bonusie jaki dostał bohater nekropolii nie można się było spodziewać niczego gorszego... Dlaczego tam mało informacji o innych frakcjach?
  14 maj - 20:51
  Kameliasz
  @Hayven - każdy uczestnik dokłada do puli 9000 złota
  14 maj - 21:00

  Hayven
  A skąd te końcówki? :D
  14 maj - 22:56

  Dark Dragon
  Z przeliczeń procentowych.
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt