Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Świąteczne


Obozowisko

Ta świąteczna wersja karty została przyznana w specjalnym świątecznym pakiecie w 2012 r., który można było zdobyć wpisując specjalny kod. Kod ten był z początku dostępny na Świątecznej stronce UPlay z prezentami. Na całe szczęście jego aktualność nie wygasła. Wystarczy wpisać poniższy kod w zakładce "zrealizuj kod":
M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS


Drzewo Prawdy

Z tą kartą było niezłe zamieszanie. Karta miała być prezentem na tzw. "Boxing Day". W Stanach 25 grudnia to Christmas Day, zaś 26 grudnia to ów Boxing Day (Dzień Rozpakowywania Prezentów). Niestety z powodu wielu poślizgów i problemów technicznych karta dotarła dopiero 7. stycznia 2013. Ta świąteczna wersja karty została automatycznie przyznana na konta graczy.


Skradzione Zapasy

22 grudnia twórcy zapowiedzieli Play against the Devs #3 Christmas Edition i obiecali pewną niespodziankę. Ta świąteczna wersja karty została automatycznie przyznana na konta graczy dzień później - 22 grudnia 2012.


Czarodziej-Mentor

Karta pojawiła się z okazji w okresie świąteczno-zimowym w 2013 roku. Aby ją zdobyć należało polubić oficjalny fanpage na FB oraz wypełnić aplikację.


Ghul z Al-Betyl

Karta pojawiła się z okazji w okresie świąteczno-zimowym w 2013 roku. Aby ją zdobyć należało zalogować się na swoje konto przed końcem roku.


Klasztor Helexii

Karta pojawiła się z okazji w okresie świąteczno-zimowym w 2013 roku. Aby ją zdobyć należało zalogować się na swoje konto przed końcem roku.


Pożarcie Sług

Karta pojawiła się z okazji w okresie świąteczno-zimowym w 2013 roku. Aby ją zdobyć należało podążać za oficjalnym kontem na Twitterze oraz wypełnić aplikację.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt