Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Wersja Pudełkowa


Jest już dostępna w sklepach edycja pudełkowa gry w sugerowanej cenie wynoszącej 54,90 złotych (można znaleźć dużo taniej). Zakańcza to też, jak dla mnie, swoistą erę bety gry. Przez takie zachowanie twórcy pokazują, że mamy już do czynienia z pełnoprawnym produktem. Można oczywiście polemizować z tym stwierdzeniem, ale wersja pudełkowa stała się faktem dokonanym.
Czy to dobrze? Cóż, zdania są podzielone. Jednak robi to reklamę i pozwala twórcom zarobić na dalszy rozwój gry. Okey, ale czy się to opłaca? O tym za chwilę. Większość z was pewnie ciekawi co możemy znaleźć wewnątrz tej paczki. Oto lista:

  • Alternatywną wersję karty Kasandra, Poszukiwaczka Światłości
  • 6 frakcyjnych tali podstawowych, po jednej ze wszystkich istniejących frakcji
  • 750
  • 27 500
  • 1 doładowanie XP oraz złota

  • Moim zdaniem jest to świetna propozycja, dla graczy rozpoczynających przygodę z Duel of Champions oraz maniaków Might & Magic. Miło do swojej kolekcji dodać kolejne pudło z grą spod marki M&M ;). Jeśli jednak nie należysz do żadnej z tych grup oraz absolutnie nie zależy Ci na wspieraniu twórców, to odradzam taki zakup (tutaj ciekawostka - statystycznie 99% graczy F2P nie wydaje ani grosza na produkcję, w którą gra. To ten 1% utrzymuje grę). Liczba pieczęci nie wystarczy na natychmiastowy zakup jakiegokolwiek boxa, a za równowartość pieniężną można spokojnie zakupić ich więcej (mowa o cenach sugerowanych). Unikatem może być alternatywna Kassandra, ale z obiektywnego punktu widzenia i tak mało kto będzie nią grał.

    © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
    Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt