Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Wspomniałem o nowej przydatnej umiejętności dla Nekropolis (choć nie na wyłączność). Oto ona - Strach. Stworzenie z wymaganą wartością Mocy niższą niż X nie będą mogły zaatakować stworzenia ze Strachem X. (Może zaatakować stworzenie za nim.)

Ponad to pokazano już bohater dla tej frakcji Adar-Malika. Poniżej możecie przeczytać wycinek z jego dziennika.

Dziennik Adar-Malika, Tydzień 53 w Ciemnych Lasach

Wszystko umiera. A w naszym fachu niektóre rzeczy umierają więcej niż jeden raz...

Nie jestem specjalnie religijny i od podążania za Pajęczą Królową wolę stąpanie po śladach genialnych umysłów... Archon Belketh miał rację. Jeśli będziemy sumienni, ochrona Siedmiu Miast może zostać osiągnięta. Moje oddziały są nadal Nieumarłymi, lecz nadejdzie dzień, gdy będą w stanie wytrzymać ogień i władać ogniem.

Istnieją kierunki, których należy się wystrzegać... i Chaos jest jednym z nich. Upodobanie Dhamirii do destrukcji sprawiło, że stało się to dla mnie jasne. Nie powinniśmy wściekać się na nią za te porażki, winniśmy być wściekli na własną niekompetencję! Jak jednak możemy mieć nadzieję, że uda nam się udowodnić swoją wartość, skoro pojedynczy Demon potrafi zniweczyć tygodnie naszej pracy.

Znalazłem rannego Orka zagubionego onegdaj w tych lasach. Zachowałem go dla siebie. Zabiłem go oczywiście... Później jednak wskrzesiłem go z martwych i wykorzystałem jako tarczę strzelniczą. Nigdy wcześniej nie miałem okazji rzucić na nikogo kuli ognia. Przywracałem go już chyba ze sto razy od tamtego czasu... Przeklęty kundel cierpi, ale powinien być szczęśliwy, że jego nędzne życie przysłużyło się wyższemu celowi.

To jest to, czym powinniśmy się zająć: byciem wyjątkowo skutecznymi w naszym rzemiośle. Wymaga ono zrozumienia zarówno tego, co niszczy, jak i tego, co sprawia, że stajemy się Nieumarli.

Wszystko musi umrzeć więcej niż raz...


Pewne jest, że będzie on władał magią Ognia oraz Ciemności. Będzie miał też umiejętność specjalną pozwalającą mu powracać martwe jednostki z grobu. Jak wam się podoba taka perspektywa dla Nekrpolii? ;)
Dark Dragon
Wasze komentarze (27)
8 maj - 14:27

Azon
Ok, to jest umiejętność przydatna nekropolii, wręcz genialna przeciwko graczom wyzywającym fali niskopoziomowych stworzeń. Dodatkowo akurat to stworzenie ma wysoki atak i kontratak oraz zdrowie (choć i tak d się go ubić na hita błyskawicą).
8 maj - 14:28

Azon
Zapomniałem o bohaterze, jeśli będzie miał możliwość w dowolnym momencie zabrać jednostkę z cmentarza i włożyć ją do ręki to jest bardzo dobry wręcz nieco OP - magia ognia też jest bardzo potężna.
8 maj - 14:39

konan1808
Moim zdanie połączenie magii ognia i ciemności jest najlepsze, idealnie pasuje do mojego stylu gry. Kiedyś takie połączenie magii miał Belias z inferno i szkoda że magie ognia zamienili mu na magie pierwotną.
8 maj - 14:55

Hayven
Ach... i to to jest chyba właśnie ten boost dla stworzeń wysokopoziomowych, który ma sprawić, że ich wystawianie stanie się przydatne... What a shame.

Z jednej strony przeciąganie stworzeń na swoją stronę, wysokie obrażenia od czarów na jedną istotę, specjal Ariany i utrudniacze w stylu Portalu Miejskiego czy Zawalonego mostu, a z drugiej wymóg, aby posiadać stwory co najmniej z 4 ataku (patrząc na tego stworka, ale może być jeszcze gorzej).
8 maj - 15:08

YamiYugi
Te stworzenia przypominają mi szczura plagi z Etherlords 2. :)
8 maj - 16:04

Pacuszek
:OOOOOOOOOOOOOOOOOO

Nareszcie! Przydatna pasywka dla stworów z nekropolii! A ten nowy bohater coś mi się wydaje że będzie cisnąć niczym Kieran. Fajnie będzie w końcu pograć czymś naprawdę dobrym :>
8 maj - 18:04

Hayven
No to teraz kolej na Przystań *zaciera ręce*
8 maj - 18:08

BanBreaker
Zastrzelcie mnie
8 maj - 18:40

gold dragon
Yeah, nie ma to jak kolejne wymiatające skille i karty dla "beznadziejnej nekropolii, która jest najgorszą frakcją w grze".
8 maj - 19:07

Nicolai
I pomyśleć, że kiedy tworzyli H5 Nekromanci byli nieliczną sektą wewnątrz Siedmiu Miast, a teraz główną siłą tej społeczności... konsekwencja.
8 maj - 20:00

Hayven
Nooo... teraz dajcie coś w miarę taniego dla Przystani, najlepiej rzadką kartę, która powinna być epicka, jak ten piesek (no, może nie do końca... ale ci, co mają forsę, to będą tym spamować), która da mi zwycięstwo w walce z Arianą i Kelthorem :D
8 maj - 20:27

gold dragon
Nie no co ty, "przecież Przystań to najpotężniejsza frakcja, silniejsza od sanktuarium nawet, chcesz dawać jej jeszcze jakieś następne przepakowane karty?" ;P
8 maj - 20:32

Hayven
xD Ale lami przeciwko Necro xD
8 maj - 20:55

Azon
Akurat odpowiednio przygotowana talia przystani jest najlepsza przeciw nekropoli - problem, że wtedy jest mniej niż przeciętna przeciw innym frakcjom.
8 maj - 21:02

Hayven
Otóż to. Najpierw sześć razy z rzędu przegrałem przeciwko Nergalom, co zbiło moje ELO z 1200 do 1100 (do dziś nie mogę się po tym pozbierać D:), a kiedy przegotowałem odpowiedniego anty-Necro decka, to z Kieranem słabo, Z Xormem jeszcze-jeszcze, ale z Ishumą i Kelthorem fatalnie ;(
9 maj - 00:10

Acros12
Azon święte słowa
Ja gram prawie tylko przystanią z Zygfrydem
Sanktuarium i inferno jest ciśnięte
z Orkami bywa różnie
a Necropolis to porażka , szczególnie Ariana
9 maj - 06:51

Hayven
Znam Twój ból... ;)
9 maj - 12:05

Pacuszek
Każda frakcja ma jakichś mocniejszych i słabszych przeciwników. Dla mnie walka Arianą przeciwko orkom to pikuś, ale z Sanktuarium i Inferno mam wielkie problemy. Poza tym, jak Przystań może się bać Nekropolii skoro macie 2 świetnie kontrujące nas karty? To coś co nie pozwala nakładać liczników na potworki jest wręcz perfekcyjne przeciwko Arianie. Tak samo jak czar który uniemożliwia korzystanie z magii ciemności ._. Moim zdaniem takich kart w ogóle nie powinno być w grze (ew. powinny być neutralne i dostępne dla każdego). Jak nie dajecie sobie rady przeciwko nekro to dajcie sobie po jednej karcie tego typu i przy odrobinie szczęścia nie będzie problemu...
9 maj - 15:22

Hayven
Ochrona Przed Ciemnością? Wyrzuciłem w zamierzchłych czasach, tuż po premierze VR, jedyny egzemplarz :(

Co więcej, kart tego typu należy mieć na wszelki wypadek dwie, co więcej Mass Dispel * 2, a potem próbuj grać przeciwko innym frakcjom xD
9 maj - 21:18

UpiornyRycerz
Przyglądając się waszej dyskusji dochodzę do wniosku że większość osób się tutaj wypowiadających myśli że osoba z którą prowadzi spór posiada zbliżony poziom elo. Niestety patrząc na wasze skrajne odmienne zdania mogę jasno stwierdzić że tak nie jest. Śmiało mogę podzielić graczy na tych co są poniżej i na tych co są powyżej 1001. Nie można porównywać opinii osób z 2 różnych grup gdyż mamy tam do czynienia z różnymi dominującymi taliami. Coś co wydaje się OP dla jednej grupy jest standardem lub czymś nawet słabym dla drugiej grupy. Podsumowując w stwierdzieniu czy dana karta lub zdolność jest dobra czy zła kluczową rolę odgrywa jakimi taliami dysponują nasi przeciwnicy.
10 maj - 00:06

Dark Dragon
Przypomnę, że od dyskusji jest forum. Komentarze dawno odbiegły już od tematu i następne niezwiązane z newsem będą usuwane :P
10 maj - 09:13

Martfa
Nekro z magią ognia? Z jednej strony brzmi pysznie, z drugiej - trochę przerażająco ;)

Mam jeszcze pytanie z innej beczki, więc z góry przepraszam, że trochę nie na temat. Orientuje się ktoś, czy twórcy gry planują jednak wprowadzić jakiś system wymiany kart między graczami?
10 maj - 10:02

jollo
Dokładnie. Necro i magia ognia i mroku? :O Kiedyś moim marzeniem był gość z chaosu bo właśnie miał te dwie magie, teraz cóż, priorytety się zmienią ;)
10 maj - 11:20

Dark Dragon
Twórcy nie planują wprowadzenia wymiany kart między graczami. Powód jest taki, że przez to gracze kupowaliby mniej pakietów za realną kasę, a gra musi się z czegoś utrzymywać.
10 maj - 14:54

Pacuszek
Wymiana kart między graczami byłaby bez sensu. Bowiem każdy zakładałby sobie pierdyliard kont na których wbijałby parę leveli, kupował boxy i oddawał co lepsiejsze karty na swoje główne konto. Wydaje mi się że już prędzej ujrzymy Auction House, ale z tym też pewnie będą jakieś ograniczenia.
10 maj - 19:34

Hayven
OK, tutaj macie temat, który stworzyłem na dyskusję... zabijcie mnie xD

http://www.forum.acidcave.net/post.php?pid=70075
14 maj - 14:53
general444PL
No i moje trupki wreszcie poszaleja, Przydalaby mi sie taka karta i bohater tez super, Ciekawe jakie bedzie mial parametry
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt