Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Na facebookowym profilu Ubisoftu pojawiła się ta oto grafika, na której widać podpis "online card game". Na razie nic więcej nie ujawniono, ale jeśli ta gra będzie równie wciągająca, jak Arcomage w grach Might and Magic VII i Might and Magic VIII (którą wydano potem osobno), to nie mam nic przeciwko temu pomysłowi.


UAKTUALNIENIE:

Oficjalna strona gry


I krótki opis:

Duel of Champions jest bezpłatną grą karcianą online, rozgrywającą się w uniwersum Mocy i Magii. Wybierz bohatera, zbuduj jego armię z kart Bohaterów, Jednostek, Czarów, Zdarzeń i Fortuny i pokonaj swoich przeciwników w epickich karcianych bataliach. Doświadcz znanych frakcji z uniwersum Mocy i Magii w zupełnie nowym kształcie. Odkryj piękno ilustrowanych kart, zawierających dobrze znane postacie, czary i bohaterów z gier Mocy i Magii.

Celem gry jest sprowadzenie punktów życia przeciwnika do zera. Aby tego dokonać, należy skorzystać z pięciu rodzai kart:

- Karty bohatera: decydują o frakcji (Przystań, Inferno, Nekropolia, Twierdza), możliwych do rzucenia czarach, dostępie do szkół magii, początkowym poziomie doświadczenia i punktach życia.

- Karty zdarzeń: z pięciu kart zdarzeń, można wybrać tylko dwie i umieścić na polu bitwy.

- Karty armii: każda armia składa się z co najmniej 1 bohatera i 5 kart zdarzeń i może zwiększyć się z 50 do 200 kart, gdy dołoży się do tego karty jednostek, czarów i fortuny. Pole bitwy pozwala na umieszczenie 16 jednostek.
Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt