Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Podorędzie


Dodatki (Boosty)XP Boost

Koszt: 75
Boost, który zwiększa dwukrotnie zdobywane przez ciebie punkty doświadczenia przez 5 najbliższych, rankingowych pojedynków.75 to prawie tyle co zdobywamy wraz z każdym kolejnym poziomem (100). Boost jest swoistą loterią, jeśli przegramy te walki to liczba XPa będzie nikła i nie pozwoli nam odbić zakupu. Jeśli natomiast wygramy 5 walk, i to wysoko punktowanych, to zakup okaże się udany. Czy warto? To zależy od was, waszych umiejętności i szczęścia (i oczywiście nadmiaru kasy w portfelu :P).


Gold Boost

Koszt: 12
Boost, który zwiększa o 50% zdobywane przez ciebie złoto przez 5 najbliższych, rankingowych pojedynków.
kod na 1 darmowe doładowanie ;)
TH4NK5FBF4N5


12 jest stosunkowo niedużą ceną, jednak bonus w postaci "jedynie" 50% też nie jest rewelacyjny. Boost jest swoistą loterią, jeśli przegramy te walki to liczba złota będzie nieduża i zakup może się nam nie zwrócić. Jednak strata złota nie jest tak bolesna jak strata pieniędzy. Czy warto? Na pewno lepiej ryzykować złotem niż pieczęciami, lecz to w dalszym ciągu zależy od gracza. Czy będziesz potrafił odpowiednio wykorzystać taki dopalacz?


InneKupony turniejowe

Koszt: 275
Pakiet zawiera 6 kuponów uprawniających nas do udziału w Turnieju Szwajcarskim.275 ... Dużo, nieprawdaż? Weźmy jednak pod uwagę, że za wygranie turnieju lub zajęcie drugiego miejsca zostajemy nagrodzeni odpowiednio Pakietem Powstanie Pustki Premium (225 ) lub zwykłym Pakietem Powstanie Pustki (175) oraz na każdy rozegrany turniej, w którym nie zajęliśmy 1/2 miejsca MOŻEMY (losowanie) otrzymać Pakiet Emilio (20000 ). Maksymalnie więc moglibyśmy na tym zarobić 1075 pod warunkiem, że wygralibyśmy absolutnie wszystkie turnieje + gratis oczywiście Pakiety Emilio (zależnie od waszego szczęścia). Moja rada wygląda tak - jeśli jesteś początkującym graczem i jeszcze nie czujesz się na siłach to odradzam próbowania swych sił. Jeśli jesteś całkiem niezłym graczem to zainwestowane pieczęcie powinny się zwrócić z nawiązką ;).
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt