Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

???

Pewnie zastanawiało was co oznaczają te pytajniki i tym sposobem, nie mogąc powstrzymać swej ciekawości trafiliście właśnie tutaj. Zatem zapraszam was do poddziału o... domysłach. Właśnie tak, w tym dziale zajmiemy się domysłami na temat alterantywnych kart. Zapraszam do lektury.Słoneczny Krzyżowiec

Wpierw art ten pojawił się na oficjalnym profilu na FB, a następnie w plikach wewnątrz gry. W tych plikach pojawiła się też informacja, że kartę dostanie ten, kto w czasie Helloween zakupi dowolny produkt za prawdziwą kasę (dowolną ilość).

Jedyne co mogłoby się kłócić z tą teorią to to, że helloweenowa wersja karty przypomina bardziej frakcję Inferno niż Przystań.


Kelthor, Władca Furii

Ta karta to bardzo ciekawy przypadek. W konkursie Pixel Challenge, w kategorii gry wideo w Quebec Canada w Musée de la Civilisation, Stéphanie Daigle aka Moonllita wygrała konkurencję. Jej karta (obrazek po prawej) miała zostać umieszczona w grze. Na razie znajduje się w jej plikach.


Ważka

W marcu 2014 odbyło się głosowanie, które wygrał Shi No Shi. Skąd więc artwork wszechpotężnej ważki? Ponoć z powodów prawnych i pozwu japońskiej firmy w związku z zapisem karty w tymże języku. Miał to być tymczasowy art Shi No Shi (Tak, mnie też to dziwi), a w końcu wszyło z tego nic.

© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt