Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Informacji o żetonach ciąg dalszy. Wszystko wskazuje na to, iż zdolność układania stworzeń na stosie będzie zdolnością właśnie. A zatem nie będzie dotyczyć wszystkich stworzeń, a jedynie nielicznych. Ponadto prawdopodobnie istot tych nie będzie się tyczył limit maksymalnie czterech kart w talii. Jeżeli macie już Duel of Champions, to sprawdźcie opisy Mrocznego Odbicia i Atramentowego Wojownika. Doszło do zmian w ich opisie i teraz obydwa zaklęcia generują żeton. Zbliża się również stream developerów, na którym (tradycyjnie) ujawniane zostaną karty. Ale to nie będzie już jedynie nudne przewijanie ich. Wraz z Drugim Zestawem Podstawowym i Drugim Sezonem Fabuły dochodzą lepsze reveal streamy. Przyjmą one formę pojedynków między projektantami, Community Managerami i VIPami. Kiedy? Jutro, o godzinie osiemnastej. Gdzie? Na oficjalnym Twitchu.

A teraz trochę informacji o Road 2 Paris. Jak widać Polacy trzymają się mocno. Został również wypuszczony krótki filmik podsumowujący kolejny miesiąc walk i zawierający garść ciekawych informacji w rodzaju najpopularniejszych bohaterów. Można tam również zobaczyć arta kolejnego Wybrańca. Tym razem jest to Hikyu, Wybraniec Płomieni.

Możliwe, iż gdzieś w odmętach Internetu natraficie na wersję ujawnionej karty. Jej własność (usunięcie z gry stworzeń z obu cmentarzy i wystawienie za każde z nich żetonu szkieleta o właściwościach 1 ataku, 0 odwetu i 1 punkcie życia) została zmieniona na taką, jaka jest powyżej. Czy tylko mi nekromantka wydaje się być do kogoś podobna? :P
Kammer
Wasze komentarze (4)
2 lip - 23:29

Kurek
Z obrazka z Anastazją wynika, że szykuje się nowy rodzaj szkieleta! To chyba stary dobry skeleton warrior.
3 lip - 18:00

Sobieski
11 nowych kart Inferno.
https://www.duelofchampions.com/pl/game/cards

Z tego co wyczytałem codziennie będą dodawać 1 frakcję. W ciągu 8 dni wszystkie karty powinny być znane.

Co do nowych kart. Bohater z 3 szkołami magii i 20 punktami życia, ale bez umiejętności? Mi się podoba tym bardziej, że rzadko używam umiejętności przy bohaterach z 3 szkołami magii (których samych w sobie nie używam, z wyjątkiem Asalah i Ariany).
3 lip - 19:28
bogi1
Wyciekła już pełna lista a artami:
http://imgur.com/a/qttji
4 lip - 07:25

Irydus
"na tą wersję UJANIONEJj karty." O.o
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt