Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Arty, które nam do tej pory zaprezentowano, doczekały się statystyk. Możecie je obejrzeć poniżej galerii w wersji angielskiej oraz polskiej (oczywiście, tłumacze nie są doskonali). Ponadto należy pamiętać, iż karty wciąż są balansowane i dopracowywane.


Ponadto nowa karta została przedstawiona wczoraj, na streamie (tuż po 19. minucie). Jest to nowa rodzicielka, rzecz jasna, dla Inferno. Zwie się ona Breeder Matron (co pewnie zostanie przetłumaczone na matronę rodzicielek). Statystyki? 0 ataku, 2 odwetu, 8 (!) życia. Pytacie, jak coś takiego może być przydatne? Kluczowa jest jej zdolność: za każde pole bitwy zajęte przez sojuszniczą rodzicielkę Breeder Matron otrzymuje +1 do ataku. Kosztuje ona pięć zasobów i jest kartą zwykłą.

Jeżeli ktoś bał się, że pakiety poprzedniego dodatku po premierzy Zguby przejdą na pieczęcie, to może spać spokojnie: pierwszy dodatek do Base Set 2 wciąż będzie dostępny za złoto, aczkolwiek devowie wciąż zastanawiają się czy i jak zmieniać ceny. Drugi będzie można zdobyć drogą tradycyjną - pieczątkami lub za wygrane w szwajcarach. Najpewniej utrzymany zostanie obecny system nagród, a zatem: pierwsze miejsce - super pakiet Zguby Gryfa, drugie - po pakiecie Zguby Gryfa i Base Setu 2, z za zagranie trzech pojedynków - szansa na pakiet Base Set 2 i kupon. Dodatkowo niedawno wyszedł króciutki Dev Diary, w którym developerzy zapowiadają szybsze bug fixy.

Nawiązując do poniższego newsa należy poinformować, iż na Steamie trwa promocja, w której po długich bojach można zdobyć talie Ignatusa, Gazal (Pani Sekretów), Serii, Mateczki Namtaru i Jezziel. Gdzie tkwi haczyk? Same talie nie są jakieś wybitne, a ponadto są one stworzone pod Open, a zatem w promowanym Standardzie nie zdadzą się na wiele.
Kammer
Wasze komentarze (2)
26 cze - 11:58

Wikist
Jest nowa karta Kabuki-Propagonist.
26 cze - 17:37

Kammer
A nawet nowy Tytan. Wszystko w swoim czasie. :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt