Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Chwalmy Słońce! A raczej Elratha, dzięki któremu nasze Święte Imperium lśni blaskiem bogactwa i pokoju. Lecz blask ten jest iście morderczy wobec naszych plugawych wrogów...

Trzecia karta "wyciekowa" przedstawia Słoneczny blask (ang. Sun Blaze, fr. Flamboiement Solaire). Może ona zadać dwa punkty obrażeń wrogim stworzeniom w danym rzędzie. Jak czytamy nad kartą wciąż trwają prace i może ona ulec zmianom, zanim zostanie wydana wraz z dodatkiem. Mimo wszystko widać, że jest to zaklęcie ofensywne i mające cokolwiek wzmocnić nieco słabowitą Przystań w Standardzie.
Kammer
Wasze komentarze (1)
17 cze - 22:35

Animaluki
Wydaje się być kartą nieco bardziej przydatniejszą od promienia, gdyż w przeciwieństwie do niego, zada obrażenia maksymalnie 4 stworzeniom(a nie 2). Osobiście wydaje mi się iż ostatecznie będzie nieco droższa(podwyższą o jeden surowce, lub flaszki). Art dosyć spoko. :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt