Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Z okazji świąt znów pojawiły się nowe, alternatywne, świąteczne karty. Zdobyć je możecie poprzez kliknięcie tutaj (wymagane jest konto na Facebooku). Należy kliknąć na link, polubić stronę (oficjalny fanpage DoC-a) i podać swój e-mail. Kod jest unikatowy dla każdego konta, a jego ważność wygasa 13 I 2014. Dodatkowo jedna osoba może go ponoć wysłać do pięciu znajomych (podając ich adresy mailowe)!

Ta sama zasada tyczy się Twittera. Z tą różnicą, że klikamy tutaj, a i kartę dostajemy inną.

Dodatkowo każdy, kto się teraz (przed 01.01.2014) zaloguje, powinien zobaczyć na swoim koncie 2 dodatkowe alternatywne karty!
Dark Dragon
Wasze komentarze (9)
20 gru - 12:50

AmiDaDeer
DoC-a, Twittera, zapis "email" jest zbędnym kopiowaniem z angielskiego. :P
20 gru - 14:55

Alamar
Fixed
20 gru - 17:14

Fandor
A kiedy będzie można zobaczyć wszystkie świąteczne karty?
20 gru - 18:23

Etharil
Dark Dragonie - wedle maila, który otrzymałem od Ubisoftu, należy się zalogować przed 01.01.2014 by otrzymać te alternatywne karty. :P
21 gru - 17:25

Alistair
Polecam niekorzystanie z tej opcji. Przed chwilą chciałem to zrobić, stronę miałem "polubioną". Po wpisaniu maila wyświetla się info, że aplikacja Reward będzie miała dostęp do informacji o moim koncie, w tym listę moich znajomych, miejsce zamieszkania, na co się zgodziłem, bo nie mam tam praktycznie znajomych i nie podałem miejsca zamieszkania. Pojawia się kolejne info, że aplikacja Reward chce umieszczać posty w moim imieniu, na co nie zamierzam nigdy się zgodzić, bo nie będę miał nad tym żadnej kontroli i zresztą taką zgodę uważam za wyraz skrajnego debilizmu. Oczywiście próbowałem pominąć ten krok, bo można, jednak przez to nie otrzymam tych kart. Łaski bez, nikt nie będzie używał mojego konta zamiast mnie. Ingerencja w nasze życie przekracza jakiekolwiek granice ludzkiej przyzwoitości.
21 gru - 18:42

laszka
Potwierdzam. ja to ominąłem w taki sposób że wyraziłem zgodę na pisanie tylko prywatnie w zakresie mojej osoby.
Kart nie dostałem. Nie będę w żaden sposób popierał spamowania. duży minus dla DOC'a.
21 gru - 21:53

Etharil
Nie trzeba wcale się zgadzać na to pisanie, panowie. Ja się nie zgodziłem a i tak kod dostałem. :P
22 gru - 19:56

Alistair
To nie wiem w czym tkwi problem, bo u mnie zatrzymuje się na infie o chęci publikowania, a gdy to pomijam, to nic się nie dzieje. Z tym, że parę dni wcześniej na forum była informacja o otrzymaniu kodu za polubienie fanpage'a, gdzie było trzeba podać właśnie e-mail i coś tam jeszcze, z tym, że za kod dostawało się 27,5k złota + 2 doładowania. Może problem tkwi w tym, że fanpage'a już polubiłem. Dostałem co prawda 2 alternatywne karty, ale to w ramach tego logowania, o którym jest ostatni akapit.
23 gru - 12:53
Opxite
Ja otrzymałem w prezencie tylko jedną alternatywna , zero złota...
Czy to jest "losowo" przyznawane?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt