Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
25.XI.2013link
Dziś kolejna wieżyczka, tym razem poświęcona smoczemu bóstwu ognia (i krasnali), a zwana Wieżą Kowala:

Duma Kowala to wspaniałe połączenie grubego metalu i twardej skały, świadectwo Kuźni Shantari, Smoczego Boga Ognia Arkatha oraz kowali krasnali, którzy z pewnością mieli znaczący wkład w jej budowę. Cały klan Mocarnego Młota, w ilości siedmiuset krasnali, odbył pielgrzymkę do tej wieży po jej ukończeniu, by oddać cześć i podziwiać tę niezwykłą piękność.
Fender, sławny płatnerz klanu, zapłakał łzami radości po dotknięciu budowli. Powiadają, iż jedna z jego łez przemieniła się dzięki magii wieży w płomienne złoto. Fender nosił tę łzę na łańcuszku na szyi i przekazał ją swoim potomkom. Naszyjnik nadal jest noszony i powiadają, iż zapewnia swemu właścicielowi odwagę Arkatha.


Raport Asalah dla Kręgu DziewięciuWieża Ognia została odnaleziona dzięki rytuałom przygotowanym przez Krąg. Potwierdzono, że jest okupowana przez arcydemona, Księcia Phriasa, który nakazał swym podwładnym umieszczenie pieczęci i czarów Chaosu wokół podstawy i na parapetach wieży. Raz jeszcze informacje przekazane nam przez renegata Hakeema okazały się prawdziwe. Archiwa potwierdzają, że istotnie jest to Duma Kowala z legend, zbudowana przez Shantarich ponad milenium temu w nieznanym celu. Musimy jak najszybciej ją zająć, ponieważ Phrias używa wieży jako magicznego wzmacniacza, by wlać pozbawiającą zmysłów furię w umysły naszych oficerów, doprowadzając tym samym nasze oddziały do samozagłady, zanim w ogóle dotrą na pole bitwy.
Alamar
Wasze komentarze (5)
25 lis - 16:48

Garett
No i jest wieża Saurona ;p
25 lis - 18:12

Nerevar
Mi tam bardziej pasuje na (podpaloną) wieżę Sarumana ;)
25 lis - 23:08

L0jq
A ja chciałbym przy tej okazji dostać jakieś karty krasnali do mojej talii przystani ; )
26 lis - 09:32

Alamar
Krasnali? A po co? Jedyne do czego się nadają, to takie sytuacje:

http://weremole.deviantart.com/art/Here-Be-Dragon-168387653
26 lis - 12:57

L0jq
Huehue bardzo śmieszne : D Nigdy nie lekceważ potęgi kurdupli !
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt