Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Wraz z początkiem maja rozpoczął się okres kwalifikacji do trzeciego sezonu mistrzostw świata w Duel of Champions o nazwie "Road to Paris 2014". Wszelkie informacje możecie znaleźć na stronie www.road2paris.com. W skrócie - aby znaleźć się w finale i pojechać do Paryża należy w dowolnym miesiącu być na szczycie comiesięcznego rankingu turniejowego. Kwalifikacje trwają do końca roku, czyli przez 8 miesięcy i tym samym jest 8 miejsc w finale do obsadzenia. Powodzenia Czempioni!

Acid Dragon
Wasze komentarze (2)
4 maj - 15:16

Hayven
Coś tu poważnie nie gra - a co jeśli ktoś będzie pierwszy w rankingu, a nie będzie chciał wziąć udziału w konkursie, albo będzie pierwszy przez dwa miesiące lub więcej?
4 maj - 15:29

Kammer
Jeżeli ktoś nie chce brać udziału w turnieju - nie rejestruje się na stronie.
Jeżeli ktoś jest liderem w jednym miesiącu - powinien mieć zablokowaną możliwość zarejestrowania się w innym miesiącu.

Ale to i tak jest lepiej niż w zeszłym roku. Widziałem tam takich spryciarzy, którzy rozegrali RÓWNO 50 meczy (wymóg wejścia do turnieju) i ani jednego więcej, co przy jednej-dwóch porażkach dawało im miejsce w czołówce.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt