Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
2.XII.2013link
Dziś opis wieżyczki wiatrów oraz jej rezydenta, Kierana... jak również trochę nowych kart z nadchodzącego dodatku.


Oko Wynalazcy jest lewitującą wieżą, otoczoną magią obłoków i wiatru, poświęconą Ylathowi, Smoczemu Bogowi Powietrza. Gdy ktoś ujrzy ją po raz pierwszy, przychodzi mu na myśl popularne powiedzenie z Siedmiu Miast: "Błyskotliwość jest w oku wynalazcy". Jeśli zaś dopisze mu szczęście i pokona potężne wichry i błyskawice, które strzegą dostępu na szczyt wieży, na jawie zobaczy wizję, ostrzegającą przed ukrytym niebezpieczeństwem lub będącą wskazówką pozwalającą zyskać przychylność Smoków.

Raport Hakeema dla Kręgu DziewięciuW Oku Wynalazcy znajdziecie Kierana, skorumpowanego kapitana Wichrowych Mieczy. Jest on iluzoryczną postacią i wydaje się, że posiada dwie dusze w jednym ciele. Wieża Powietrza równoważy ten podział i zapewnia mu nadnaturalną spostrzegawczość. Z wszystkich pięciu wież, zalecałbym najpierw zająć Oko Wynalazcy. Ciężko będzie do niej podejść i ją odzyskać, ale jej mobilność oraz wrodzone moce powinny nam pomóc przejąć inne wieże.


Alamar
Wasze komentarze (8)
2 gru - 20:02

Alamar
Słowem wyjaśnienia odnośnie kart z dolnego szeregu (od lewej do prawej):

1. Price of the Void (Cena Pustki) - Usuwa czar lub fortunę i zadaję obrażenia bohaterowi równe kosztowi usunietej karty.

2. Raider (Najeźdźca) - hop, unikatowy budynek do łapy gracza.

3. Saahar Orc (Ork z Saaharu) - Poisada Bloodthirst 1 i Enrage 1

4. Scavenger Ratkin (Szczurołak Ścierwojad) - Niewrażliwy na Truciznę i za każde 5 kart na cmentarzu zyskuje Infekcję.

5. Wither (Uschniecie) = -X do ataku i obrony, gdzie X równa się Magii bohatera.
2 gru - 20:04

Alamar
Szczurek - tfu, Niewrażliwość na kontratak.
3 gru - 00:25

Demoterium
Bardzo fajnie to wygląda, chociaż nie widzę nowych jednostek academy :/ Czekam
3 gru - 00:33

Demoterium
Graficznie: Efreet wygląda bardzo ciekawie :D Oko Kierana też dopracowane, ta ostatnia karta mocno po francusku zrobiona.. Cena Pustki - ciekawe rozwiązanie.
3 gru - 17:02

Hayven
Odnośnie Melee shootera to daję głowę, że to będzie ustawiany w pierwszym szeregu stwór, który może zaatakować każde stworzenie, które stoi przed nim (permanentny efekt Miejsca Zasadzki), nie możliwe do ustawienia jak Flyer.

Szczur? Serio?
3 gru - 18:06

Alamar
"nie możliwe" serio?
Poza tym sprecyzuj, czy chodziło Ci o szereg-szereg czy o szereg-linię (kto widział polskawą wersję językową, ten powinien zrozumieć o co mi chodzi)?
3 gru - 18:28

Hayven
>> "nie możliwe" serio?

Nie wierzę, że to napisałem O.o

>>Poza tym sprecyzuj, czy chodziło Ci o szereg-szereg czy o szereg-linię (kto widział polskawą wersję językową, ten powinien zrozumieć o co mi chodzi)?

Eee... trudno mi powiedzieć, bo sam się w tym nie orientuję, jeśli chodzi o DoC. Mam na myśli to, że stwory melee ustawia się w przednim, a ranged w tylnym, przy czym uważam, że melee ranged ustawia się tak, gdzie melee, dosyć jasno to wytłumaczyłem? :)
5 gru - 07:52

Valithor
z tego co kojarze to nie jest koszt równy tylko zawsze 3 obrażenia w price of the void
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt