Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Od wczoraj gra Duel of Champions jest dostępna na platformie Steam. Sama gra pozostaje oczywiście darmowa, lecz wraz z nią na tej platformie pojawiło się kika dodatkowych, płatnych ofert. Są to:
 • "Pakiet Startowy" zawierający 4 podstawowe talie (Przystań, Inferno, Nekropolia, Twierdza) oraz trochę bonusów,
 • "Pakiet Twórcy" zawierający alternatywną, niedostępną inaczej kartę Kasandry z Przystani oraz specjalną talię tej frakcji,
 • "Pakiety Znawcy" frakcji Sanktuarium oraz Akademii zawierające specjalne talie premium tych frakcji, po 3 dodatkowe pakiety kart oraz zapas złota i pieczęci,
 • a dla najbardziej wymagających i mających jakieś 190 zł na wydanie - "Pakiet Mistrzów" zawierający po jednym zestawie (120 kart w każdym) z podstawowej wersji gry i każdego z trzech rozszerzeń.

 • Osobiście nie polecałbym wydawania pieniędzy na wirtualne karty, jeśli za tę samą cenę można kupić np. Heroes VI (a tej gry - w przeciwieństwie do kart - nie można sobie "odblokować" grając wystarczająco długo). Z drugiej strony, jeśli komuś bardzo zależy na szybkim dołączeniu do elity graczy, to to mogą być [drogie - A.] drogi na skróty.
  Acid Dragon
  Wasze komentarze (6)
  8 lis - 19:57

  Wikist
  Stanowczo najsmutniejsze jest to, że alternatywny art Kassandry jest jedynie do kupienie. W dodatku ta oferta niedługo wygaśnie (a nawet nie wiemy kiedy). Miałem nadzieję na tę kartę, ale cena jest absurdalna. A nie mam pojęcie czy kiedykolwiek udostępnią ją graczom free-to-play ;/ Wielka szkoda.
  8 lis - 19:57

  Wikist
  kupienia* pojęcia*
  9 lis - 14:39

  jelen1150
  Tylko ja nie widzę w sklepie "wpisz kod" ?? :P
  9 lis - 14:52

  Alamar
  "Redeem code button dissabled for the weekend

  Due to the increasing number of people trying to redeem codes causing the shop to crash, the redeem code button has been temporarily disabled ."

  W skrócie: za dużo kodów było na raz wpisywanych, więc przycisk został wyłączony na ten weekend.
  9 lis - 15:30

  jelen1150
  Dziękuję, za odpowiedź :) Bałem się, że to na stałe.
  10 lis - 18:59

  Hayven
  Czy tylko mnie żal tych wszystkich P4W-nerów?
  Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
  © 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
  Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt