Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
26.VIII.2013link

Pamiętacie takiego bohatera jak Ignatius? Pierwszy raz pojawił się w H3Kiedy demony zaatakowały Erathię, Ignatius wiedział, że jedyny sposób na zachowanie życie to stanąć po ich stronie. Jakoś udało mu się je przekonać o swojej wartości, jednak żyje w ciągłym strachu, że pewnego dnia już nie będą potrzebować pomocy człowieka. po stronie Inferno, a następnie w H4Ignatius służył niegdyś demonicznym Kreeganom, w zamian za możliwość wyładowania swej legendarnej furii. Gdy skończył się czas Rozliczenia, elficcy uzdrowiciele przywrócili go do zdrowia. Uleczyli także jego szaleństwo, tłumacząc iż było ono wynikiem klątwy rzuconej na jego matkę zanim się urodził.. Teraz powraca w DoC! Wykorzystuje on Ogień oraz Mrok swoich zaklęć, aby siać zagładę na wszystkich szlakach, które przemierza. Jest szczególnie dobry w strategiach opartych na discardzie (odrzucaniu kart przez przeciwnika). Jednym z głównych aspektów nowych bohaterów tego rozszerzenia będzie sposób w jaki uruchamiane są ich zdolności specjalne. W miejscu tych aktywowanych za surowce, czy też tych w pełni pasywnych, otrzymujemy zdolności, które pasywnie zaczynają działać po osiągnięciu pewnego poziomu Mocy/Magii/Przeznaczenia lub nawet kilku jednocześnie. Gdy będziecie mieć wystarczająco dużo punktów Przeznaczenia, bohater przeciwnika będzie tracił punkty życia za każdym razem gdy odrzuci kartę (discard). Nową biografię Ignatiusa możecie przeczytać tutaj.

Kto wie kogo jeszcze ze "starych znajomych" przyjdzie nam zobaczyć w Duel of Champions ;).
Dark Dragon
Wasze komentarze (5)
26 sie - 18:21

Nicolai
Trochę pogmatwana biografia, ale niemniej cieszmy się, że stary wyjadacz powrócił.
26 sie - 18:30

Kammer
Tylko mi ogon smoka zasłania dymek przy "H3"?
Mnie bardzo ciekawi, co dostanie bohater Necro i kim on będzie?
26 sie - 19:36

Kastore
Czekam na Solmyra. :P
26 sie - 19:54

Acid Dragon
Jeśli komuś przeszkadza ogon smoka w czytaniu okienek, proszę wcisnąć na klawiaturze Ctrl+R.
2 wrz - 14:22

Agon
Elfy zdjęły klątwę i odciągnęły go od Kreegan, ale jak widać koleś to olał i znowu wpakował się w kolejne demoniczne szambo, tym razem po stronie Urgasha xD
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt