Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
20.VIII.2013link

Już oficjalnie wiadomo, że nową frakcją będzie Akademia, a dodatek będzie nosił nazwę Zapomniane Wojny (ang. Forgotten Wars). Asalah - Przywoływaczka Oczyszczenia (ang. Invoker of Castigation) to nie tylko piękna twarz, lecz także potęga. Ma ona dostęp do Światła, Ognia i Wody, co sprawia, że jest jednym z najbardziej agresywnych bohaterów wśród obecnych w grze Zaklinaczy. Nie radzimy z niej szydzić, gdyż jej specjalna zdolność pozwala na wzmocnienie wartości ataku zaczarowanego stworzenia. Im bardziej wzmocnione jest owo stworzenie, tym bardziej potężna staje się ta zdolność.
Nie przejmujcie się również początkowymi statystykami Przywoływacza. Akademia posiada najlepsze stworzenia z Kanałowaniem Magii, a także 5 stworzeń, które wymagają jednego punktu Mocy (How crazy is that?). Ponad to pojawią się oczywiście również bohaterowie dla starych frakcji (po 1 sztuce, ale za to jakich :P).

Sklep ulegnie pewnym zmianom (głównie ze względu na to, że grono pojedynkowiczów powiększa się o dwa nowe kraje - Brazylię i Rosję), które mają dać równiejszy start nowym graczom.

W przyszłości pojawią się nagrody za rozegranie kilku pojedynków z przyjacielem (np. za 3 wygrane dostaniecie złoto i XP, ale za czwartą już nic). Tymczasem w najnowszym rozszerzeniu na pewno znajdzie się kilka osiągnięć związanych z przyjacielskimi meczami.

W nowym dodatku nie będzie nowej kampanii.
Dark Dragon
Wasze komentarze (9)
20 sie - 14:43

Wikist
A skąd to info, bo chciałbym poczytać?
20 sie - 14:50

Wikist
Dobra już wiem, przepraszam za kłopot ;p
20 sie - 19:24

Fandor
Szkoda, ponieważ przydały by się jakieś sensowniejsze kampanie.
20 sie - 19:47

Fearior
Skąd info? Gdzie można zobaczyć nowe karty? Zapoda ktoś linka?
20 sie - 22:07
Vengeant
Akademia? Nie mogli jej dać w HoMM VI;(
Jestem zadowolony bardzo, ale wolałbym osobiście Sylvan... I nowe kampanie. Będzie można kupić pieczęcie sms-em?
20 sie - 22:18

Bluearga
Trochę smutno że tylko coś się dzieje w Duel of Champions, a u reszty cisza, bo szczerze powiedziawszy mało mnie obchodzi ta gra :P
20 sie - 22:26

Acid Dragon
Jak i wielu fanów M&M. Na szczęście to się w najbliższych dniach powinno zmienić, po targach Gamescom, na których ruszą informacje o MMX i Heroes Online.
21 sie - 10:42

Wikist
M&MX już się przecież coś z tą grą stało, można teraz kupić wydanie przedpremierowe deluxe i już zagrać w pierwszy akt, więc jak to nic się nie dzieje?
22 sie - 14:37

MinosKing
A więc jednak nową Frakcją będzie Akademia no cóż ;P Myślałem że podobnie jak w M&M H6 będzie to Loch. Ale Akademia też jest ciekawa więc pozostaje tylko czekać na ten dodatek. Aha i szkoda że nie będzie nowych Kampanii w grze ;/
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt