Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Warszawski M&M Day 2013 dobiegł końca. Tym razem był skromniejszy i poświęcony niemal w całości nadchodzącemu dodatkowi do Duel of Champions, pt. "Herold Pustki". Spotkaliśmy się z przedstawicielami Ubisoftu Polska - Grzegorzem Szablą, Mateuszem "Fieldem" Kowalskim - obecnym polskim community developerem Might & Magic (<- wreszcie możemy o tym oficjalnie napisać. Field przez kilka lat współtworzył Kwasową Grotę) oraz polskim community developerem Duel of Champions - Nisevarosem. Pojawił się też mistrz świata w DoC - Matrix.disc, który (no, nikt by się nie spodziewał!) wygrał kolejny swój turniej z graczami zgromadzonymi w sali, a ja miałem okazję być jego pierwszą ofiarą ;).

Przeprowadziliśmy również video-konferencję z twórcami Duel of Champions. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów na temat nadchodzących zmian w grze, to zapraszam do podsumowania na Smoczym Forum. Wspomniany turniej miał być pierwotnie transmitowany na żywo, ale niestety transmisja została przerwana gdy zorientowano się, że nie możemy w ten sposób jeszcze zdradzać szczegółów na temat nowych kart z dodatku. Nie trzeba będzie jednak długo na nie czekać - premiera Herolda Pustki już za 4 dni!

PS. W miłym akcencie na zakończenie video-konferencji twórcy pozdrowili wszystkich członków polskich społeczności "Acid Cave" i "Behemoth's Lair" :).
Acid Dragon
Wasze komentarze (37)
24 maj - 22:19

Dark Dragon
Zaraz po przegranej Acida miałem okazję pokonać Matrix.disc w wolnym sparingu! :D Szkoda, że nie wylosowałem go jako pierwszego sparing partnera. Jeśli ktoś miał okazję oglądać stream na żywo to starałem się w miarę pokazać karty z nowego rozszerzenia oraz mój deck Necro, którym wystartowałem w turnieju.
24 maj - 22:41

Bezimienny111
Ehh niech to szlag, że dziś miałem ostatnią maturę ustną ... A bym się z chęcią wybrał ponownie na M&M Day :/ Ale jedno trzeba przyznać Ubi - dobrze że organizuje coś dla fanów.
24 maj - 23:13

buko22
http://momcards.net/us/news/124-polish-spoiler-number-1.html
już nie mogę się doczekać a tu link z nowymi kartami :)
24 maj - 23:23

Vorlan
Kogo nie było, ten trąba! Mam nadzieję, że takie eventy będą się częściej odbywać :)
24 maj - 23:36

Etharil
Ja się za to musiałem naprodukować na twitchowym czacie - mam nadzieję, że Acid, Dark, Bazaltovy i spółka nie mają mi za złe tego, że usiłowałem ogarnąć zarówno polskie jak i zagraniczne grono czatowe. ^^'
24 maj - 23:51

Acid Dragon
Bynajmniej :). My sami mieliśmy ledwie okazję spojrzeć na chat i listę szybko migających wypowiedzi. Nie było niestety szansy na jakąkolwiek rozmowę. Żałujemy tylko, że uczestnicy i przedstawiciele Ubisoftu mieli "okazję" przeczytać co niektóre wypowiedzi poniżej jakiegokolwiek poziomu. No ale cóż... mamy fanów DoC w różnym wieku ;).
24 maj - 23:51

Etharil
Też mnie to smuci, jednakże w trakcie trwania transmisji tłumaczyłem na bieżąco to, o czym Bazaltovy rozmawiał ze swoimi "ofiarami", aby zagraniczni "oglądacze" szybko zrozumieli, o czym mowa - pojawiła się też sugestia od Hydramarine, by na następny raz zaopatrzyć się w moderatora lub dwóch do czatu. Jakby coś to ja się zgłaszam! ^^
24 maj - 23:52
John Druitt
Fanów DoC czy fanów Gimpera? Slabe zdjęcie, prawie mnie nie widać;/
25 maj - 00:21

Acid Dragon
Tak zdjęcie było robione ziemniakiem ;). Zapewne niedługo pojawią się bardziej znośne.

Co do moderacji czatu myślę, że to dobry pomysł - postaramy się o tym pamiętać przy następnej okazji.
25 maj - 00:22

Dark Dragon
@Krotos dziękujemy za chęci i za tłumaczenie na rzecz społeczności fanów ;). Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie byliśmy w stenie dokończyć w sposób należyty streama...
25 maj - 01:30

Field
Dzięki wszystkim za obecność ;) Co tu dużo mówić - pokazaliście po raz kolejny, że bez was nic nie jest takie samo :) Owszem, wyskakiwały różne rzeczy po drodze, jednak clue sprawy zostało zachowane - mam nadzieję, że obecni dobrze się bawili, a Herold się będzie cieszył zainteresowaniem :) Jakby to powiedzieć... przy przygotowaniach wielokrotnie wszyscy akcentowaliśmy, że to w Polsce się po raz pierwszy pojawił Duel of Champions oficjalnie i naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak to idzie :) Oby tak dalej i oby kolejne urodziny były obchodzone z pełną pompą, z pełnym stadionem :) (nie, to nie jest deklaracja :))
25 maj - 08:10

Hayven
@buko22 będzie ciekawie :D

Podoba mi się nowy styl dobierania kart :3
25 maj - 14:02

Kammer
Mógłby mi ktoś spróbować wyjawić, kto jest kim na tym ziemniaczanym zdjęciu?
25 maj - 19:35

Acid Dragon
Aż tak dobrze nie zapamiętałem przyporządkowań twarz-nick ;). W większości wypadków widzieliśmy się pierwszy raz w życiu. Zresztą - poczekajmy na zdjęcia w nieco lepszej jakości.
25 maj - 20:09

Kammer
Szczerze mówiąc bardziej oczekiwałem zlokalizowania posłańców AC i samego Fielda, ale jeżeli nie ma Was na tym zdjęciu to poczekam na te lepsze zdjęcia.
25 maj - 22:47

Acid Dragon
Field był poza kadrem, przeprowadzając z kimś wywiad do kamerki internetowej, ja robiłem zdjęcie ziemniakiem, a Dark siedzi naprzeciw Marixa, którego kompletnie nie widać. Tak, wiem, jestem boskim fotografem.
26 maj - 01:14

AmiDaDeer
Prawdziwy fotograf przede wszystkim musi zapamiętać, co jest na zdjęciu. Reszta się nie liczy.
26 maj - 20:48

Falvin
Fajnie, że doceniono polską społeczność graczy DoC i była okazja do takiej prezentacji i turnieju. :) Co mnie jeszcze cieszy, to nowy mechanizm "dziennej nagrody". Miałem przerwę parę miesięcy (od grudnia) w Duela wynikająca z małej frustracji braku postępów (i braku kart, które każdy ma, a ja nie :D), a teraz dzienna nagroda powiedzmy, że jakoś zachęci do zagrania paru partyjek dziennie. ;) Co do kart z dodatku - prezentują się fenomenalnie. Zarówno ciekawa jest mechanika, jak i rewelacyjne są rysunki.
27 maj - 18:59

Acros12
Przystań idzie do kosza z tym nowym dodatkiem , jeśli to prawda co uczynili Zygfrydowi i Kieranowi :/
27 maj - 19:31

Durajczyk
Zawsze możemy grać Jezziel.. albo Sandalphonem..
A tak na serio Haven od nerfa i nowego expa = Alia, Caller of Faith.
27 maj - 20:35

Hayven
Przybądź do mnie, Alio!
28 maj - 16:56
Xaoo
O której wyjdzie update ?
28 maj - 20:01

BluekPL
Jutro
28 maj - 20:36
Xaoo
Temat napisany: 24.V.2013 ; Treść: "(...)Herolda Pustki już za 4 dni!"
O ile dobrze liczę 24 + 4 = 28 a nie 29. Powinno wyjść dziś. Czekałem tyle a tu dalej muszę się obejść bez update. :/
28 maj - 20:53

BluekPL
Czytaj "Ploty i newsy", a będziesz na bieżąco ;)
29 maj - 12:48

Muchaczus_PL
Nadal niema :(
29 maj - 13:56

BluekPL
Może być gdzieś tak od 15
29 maj - 21:37
Xaoo
Jest już za 21.37 a Herolda nadal nie widać :/
29 maj - 21:37
Xaoo
Bez "za", sorki.
29 maj - 22:32

Pacuszek
Wątpię żebyśmy dzisiaj go ujrzeli...
30 maj - 22:59

Dark Dragon
Aktualizacja fotografii, teraz widać wszystkich ;).
30 maj - 23:02

Kammer
Doskonale! A teraz ponawiam pytanie: kto z naszych jest gdzie?
31 maj - 10:47

Dark Dragon
Na środku fotografii jest Acid i ja, field kuca w rogu po lewej.
31 maj - 10:57

Kastore
>>>Na środku fotografii jest Acid i ja

Od prawej, czy od lewej?
10 cze - 00:16

AmiDaDeer
Od środka.
10 cze - 18:13

Kastore
Od zewnątrz.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt