Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
27.IV.2013link

Wiadomo już, że nowy dodatek będzie nosił nazwę Herald of the Void. Twórcy udostępnili nam też baner, na którym zostały zaprezentowane arty nowych stworzeń, które pojawią się w rozszerzeniu. Po jednym na każdą frakcję. Data oficjalnie wyznaczona jest na maj. Myślę, że nic się nie stanie jeśli dodam, że będzie to raczej jego końcówka (a dokładniej 28) ;).

No i ten mały symbol z prawej :P. Jest to oczywiście oznaczenie serii, które będzie widniało na kartach z nowego rozszerzenia.


UAKTUALNIENIE:
Użytkownik znany jako epicafricantoad, znany niektórym graczom ze streamowanych meczy, udostępnił na forum takie oto zdjęcie (po lewej). Przedstawia ono nową jednostkę, która pojawi się w rozszerzeniu. Wiwernę, która ma silny pociąg do krwi. Możemy się doczytać, ze dostaje ona licznik, który zwiększa jej statystyki za każdym razem kiedy zginie stworzenie przeciwnika.
Dark Dragon
Wasze komentarze (19)
27 kwi - 20:29

Alamar
Ariana naprawdę powinna pomyśleć o wizycie w salonie odnowy biologicznej, bo chyba krem do twarzy jej zaszkodził. :P
27 kwi - 21:56

Acid Dragon
Nie za wcześnie? Obecnie jeszcze karty z Powstania Pustki nie należą do najczęstszych, a sam jeszcze nie spotkałem przeciwnika z talią Sanktuarium (nie mówię, że takich nie ma, ale to na pewno rzadkość).
27 kwi - 22:02

Dark Dragon
Twórcy obiecali przecież ok. 3 dodatków w ciągu roku :) Osobiście osobników z talią Sanktuarium spotykam mnóstwo, wystarczy wejść przykładowo w jakiś turniej szwajcarski :)
27 kwi - 23:08

Alkarin
Czy wiwerna nie dostaje po prostu znacznika szału po zabiciu jednostki?
27 kwi - 23:23

Acid Dragon
W sumie tak, tyle, że do tej pory ten znacznik pojawiał się tylko przy śmierci sojuszniczej, a nie wrogiej jednostki.
28 kwi - 09:30
zniwiarz92
jak mogles sie nie spotkac z talia sanktuarium jest tak czesto jak twierrdza i inne
28 kwi - 09:39

Wikist
Ja kiedy miałem już niemal wszystkie karty z podstawowego zestawu (oczywiście oprócz unikalnych jednostek w żadnej talii, bo po co? losowość -_-) to już mogłem się równać z większością turniejów,ale teraz na wyższym poziomie nie ma tak dużej ochoty żeby dużo grać, bo ciężej się wbija levele i z powstania pustki prawie nic nie mam,zwyczajny common jest dla mnie rzadkością. Jak miałem talię Zygfryda przed znerfieniem więzienia to jeszcze jakoś szło,ale z każdym Zygfrydem który miał karty z pustki przegrywałem. A szkoda, bo zawsze chciałem sobie potestować tę talię z nowymi kartami,ale nie było jak. Więc mam nadzieję, że teraz ten nowy zestaw będzie kupowany za pieczęcie, a powstanie pustki za gold, bo wtedy będę miał okazję sobie go trochę nazbierać :)
28 kwi - 11:33

Hayven
... kolejny mięso dla Ariany xD
28 kwi - 11:43

Hayven
Hmm... jak tak patrzę, to Przystań zyska kolejne stwory z Odpłatą, Inferno kolejnego Zaklinacza Pustki, a Twierdza kolejnego stwora z podwójnym szałem :P
28 kwi - 11:52

YamiYugi
Za szybko chyba trochę, nie mam jeszcze wszystkich kart z podstawki nawet (a mam już 50 poziom). Nie zastanawiam się, czy nie założyć nowego konta i wydawać pieczęci na zestawy z następnego dodatku i zacząć po prostu grać nową frakcją.
28 kwi - 11:57

Dark Dragon
Ubisoft po wycieku postanowił udostępnić oryginalną grafikę więc podmieniłem ją w newsie, enjoy ;)
28 kwi - 12:52

Kalenarku
A ja myślałem, że to będzie zwykły patch z ew. kilkoma nowymi kartami oznaczonymi symbolem Powstania Pustki. Wydawało mi się, że jak Ubi zrobi dodatek to da też nową frakcję. Widać na to trzeba czekać wraz z kolejnymi w tym roku ;]
28 kwi - 12:59

Dark Dragon
Nigdy nie będzie patcha z nowymi kartami do poprzednich rozszerzeń. Zwykłe patche będą się pojawiać na przestrzeni miesięcy, ale nie będą jakoś szczególnie zapowiadane (tak jak i do tej pory). Co do nowych frakcji to osobiście podejrzewałbym 1 na rok ;). Nowe rozszerzenie nie oznacza automatycznie nowej frakcji ;).
28 kwi - 13:07

Kalenarku
Zresztą wcześniej już była mowa o 2-3 nowych dodatkach + 1 nowej frakcji w tym roku, także siłą rzeczy w każdym z nich frakcji nie będzie. Nie wiem dlaczego, ale tak jakoś mi się ubzdurało ;]
5 maj - 02:28

Pacuszek
Swoją drogą, nie uważacie że ta karta z wiwerną jest trochę... zbyt mocna? Nie jest nawet epicka, a ma staty 3/3/8, specjalną umiejętność i kosztuje tylko 5 punktów akcji...
6 maj - 08:20

jollo
A wiadomo już coś na temat ceny nowych kart oraz ceny kart z powstania pustki?
Czy teraz nowe karty będą dostępne tylko za pieczęcie, a pustka np. za pieniądze?
7 maj - 14:44

Acros12
@Pacuszek Zdecydowanie zbyt mocna , dorzuć do niej jakieś obszarowe czary zniszczenia :D
@jollo podobno tylko najnowszy dodatek ma byc za pieczeci , a reszta za gold
8 maj - 14:00

Pacuszek
@Acros12 To jest naprawdę bez sensu. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę że ta zwykła zielona karta z wiwerną też kosztuje 5 punktów akcji, a ma gorsze staty. Na dodatek bez specjalnej umiejętności. Heh... :/
11 maj - 12:04

Dark Dragon
Dlatego, że tamta Wiwerna:
- jest neutralna
- jest kartą niezwykłą
Naturalne jest więc, że musi mieć gorsze staty.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt