Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Zapraszamy was do obejrzenia przyspieszonego pokazu powstawania nowej karty, stworzonej przez społeczność graczy. Karta ukaże się w grze już jutro!Dodatkowo dziś zaprezentowano kolejną umiejętność - Odpłatę. Umiejętność będzie spotykana wśród nowych jednostek Przystani. Odpłata umożliwia zabieranie napastników ze sobą do grobu. Ich obrażenia od Odwetu są zadawane nawet wtedy, gdy stworzenia te giną od ataku.

Z kolei Błogosławieństwu Elratha jest kartą, która całkowicie może zmienić strategię gry tą frakcją. Na tym screenie widzimy przykład działania tej karty w środku rozgrywki. Odmienia ona diametralnie losy całego pojedynku. Na screenie możemy też m.in. ujrzeć nowego bohatera Przystani, którego poznaliśmy już w kampanii. Był też dostępny na kartach promocyjnych rozdawanych podczas Might & Magic Days. Tak jak i poprzednio możemy również zobaczyć kilka nowych stworzeń, oczywiście w wiadomym rozmiarze :P.
Dark Dragon
Wasze komentarze (6)
17 gru - 17:31

Alamar
Odpłata? Chyba "odwet" bardziej by tu pasował. Mam nadzieję, że nie jest to oficjalne tłumaczenie.
17 gru - 17:51

Dark Dragon
Odwet jest już oficjalnie używany, jako nazwa kontrataku...
17 gru - 19:34

Aayren
Tam jest Elrath's Blessing Dark Dragonie :) Tak myślałem że mi coś w Błogosławieństwie Ziemi w Magii Światła nie pasuje...
17 gru - 23:23

Azon
Łut szczęścia interesujący. Odpłata też może być interesująca, ale nich nie wszystkim jednostki z nią mają tak dużo życia i pkt. kontrataku.

Nie mogę się doczekać co dają nowego nekro, bo coś czuję, że może to również zmienić strategię grania tą frakcją.
18 gru - 00:44

gold dragon
Za to ja jestem ciekawy co nowego dadzą Twierdzy, bo póki co ten sęp jakoś mnie nie rusza (ciekawe co prawda usuwanie liczników, ale powiedzmy, rewolucja to nie jest).
18 gru - 15:39

Azon
Usuwane liczników to duży bonus, zwłaszcza przeciwko infekcji czy szału przeciwnika. Osobiście wolałbym, żeby tego ni było, mamy zaklęcia, które można usuwać i to powinno wystarczyć, liczniki mogły by być stałe.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt