Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Znamy już frakcję, typ karty, statystyki oraz specjalną umiejętność (To stworzenie zadaje obrażenia od odwetu zanim atakujące stworzenie zada normalne obrażenia od ataku (Jeśli atakująca jednostka ginie, nie zadaje ona żadnych obrażeń)). Pozostało wybrać wizerunek oraz wymagania. Co się stanie z pozostałymi z propozycji? Moim zdaniem pojawią się jako pozostałe z neutralnych kart w nadchodzącym dodatku ;)
Głosować możecie na Facebooku, oficjalnym polskim i/lub angielskim forum.

UAKTUALNIENIE:

Chwilę temu zaprezentowano nowe stworzenie Inferno o nazwie Caller of the Void! Jest to epicka karta, która ma moc zadawania obrażeń bohaterowi przeciwnika w każdej turze!

Dalsze informacje na temat Wschodzącej Pustki (ang. Void Rising) oraz więcej szczegółów i odpowiedzi na temat nowego rozszerzenia już wkrótce!

Dziś udostępniamy również dział Osiągnięcia w naszych komnatach Duel of Champions! Zapraszamy do zwiedzania!
Dark Dragon
Wasze komentarze (2)
12 lis - 21:15

BanBreaker
Każda karta zadająca obrażenia bezpośrednio bohaterowi jest ble =(
A poza tym Turtle wymiata :D
14 lis - 00:23

Azon
Że co? Zadaje obrażenia bezpośrednio bohaterowi w każdej turze? Już są zaklęcia i specjalne umiejętności bohatera, za niedługo nie będziesz mógł nic zrobić bo niezależnie od tego ile masz wojska na polu bitwy przeciwnik będzie ubijał twojego bohatera, to tak jakby w którymś z herosów można było zamiast męczyć się z potworami nacierać na bohatera.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty Might and Magic "Duel of Champions". Redakcja, kontakt